Prvotriedne diely pre dopravníkové valce a iné komponenty

Náhradné a doplnkové diely pre dopravníkové valce

Dopravníkové valce sú všestranne využiteľné pri stavbe dopravníkov rôzneho druhu – presun sypkých alebo pevných materiálov (štrk, piesok, kameň, drevo a pod.), farmaceutický priemysel, potravinárstvo a iné priemyselné odvetvia. Je zrejmé, že dopravníkové valce nie sú uniformované a zvyčajne sú prispôsobené na mieru zákazníkom.
Aby správne fungovali, vyžadujú si tzv. doplnkové – dodatočné/náhradné príslušenstvo, ktoré často tvoria výrobky z gumy, príp. pogumované alebo polyuretánové diely (pogumované kolieská, valce a i.). Naša spoločnosť Lusik Trade patrí k popredným výrobcom takýchto produktov.

Samozrejmá je výroba na mieru podľa špecifických požiadaviek našich zákazníkov (aj atypické výrobky).

Diely nielen pre dopravníkové valce

Ponúkame vám pogumované a polyuretánové diely vysokej kvality, ktoré spĺňajú prísne požiadavky na opotrebovanie, nosnosť, pružnosť, izoláciu, trvácnosť, dlhú životnosť i funkčnosť, ako aj ostatné dynamické a úžitkové vlastnosti.

Ako už bolo spomenuté, sú vhodné nielen pre dopravníkové valce, ale aj ostatné diely a komponenty, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou mnohých priemyselných oblastí ako stavebníctvo, oceliarstvo, papiernictvo, elektro, drevárska a textilná výroba, potravinárstvo, baníctvo a mnohé iné.

Dopravníkové valce a iné komponenty sa vyznačujú rozmanitými požiadavkami na vlastnosti. To, samozrejme, máme na zreteli pri každej spolupráci.

Odolné dopravníkové valce vďaka Lusik Trade

Sme experti na náhradné diely pre dopravníkové valce a ostatné komponenty. Ak sa potrebujete poradiť, sme vám k dispozícii.

Radi zodpovieme na vaše otázky a pomôžeme s výberom vhodného dielu a jeho úpravy tak, aby v maximálnej miere spĺňal vaše individuálne požiadavky aj špecifické nároky vášho projektu či prevádzky. V prípade záujmu vám ponúkame aj odborné konzultácie v oblasti aplikácie a použitia výrobkov z gumy či polyuretánu.

Naši zamestnanci sú skúsenými a kvalifikovanými odborníkmi v oblasti pogumovania i polyuretánových výrobkov, čo sa odzrkadľuje v certifikovanej kvalite našich produktov, ako aj v profesionálnom prístupe pri každej spolupráci. Vážime si prejavenú dôveru a uzatvorené partnerstvá, ktoré trvajú mnoho rokov.

Aj to je dôkaz prvotriednych služieb, vysokého stupňa odbornosti, ústretovej komunikácie a korektnosti – princípov, ktoré vyznáva každý zamestnanec Lusik Trade.